campagnedagboek
Net als de vorige keren ga ik mijn blog gebruiken om verslag te brengen van de campagne. Hoewel het verkiezingsmateriaal nog niet gearriveerd is, is die nu echt wel begonnen. Waarschuwing aan alle organisatoren van markten, feestjes en evenmenten: zet maar een paar stoelen bij voor de dames en heren politici.
Voor mij betekent het de volgende weken niet veel thuis zijn. Campagne is een mooi excuus voor chronische uithuizigheid.
Gisteren alvast begonnen met de Stadsloop. Zelf niet meegelopen want dan mag ik de komende weken campagne voeren in een rolstoel. Wel de groene lopers aangemoedigd. Veerle Dejaegere kwam als eerste vrouw over de eindmeet, Bram Vandekerckhove als eerste gemeenteraadslid - jammer voor Filip Watteeuw die een paar minuten later volgde - maar ook Steven Vromman en een paar vrienden en collega's van me zetten een mooie prestatie neer.
's Avonds gepasseerd op Iron Muide. Een muziekfestival met ballen. Dat behoorlijk aan het boomen is, een paar jaar geleden was het nog zo klein dat er niet eens toiletten voorzien waren zodat de dames in het bosje achteraan de nacht verlichten met hun witte kont. Een primeur dit jaar: de pisband! Voor anderhalve euro kon je de hele avond onbeperkt naar het toilet. Misschien een ideetje voor de Gentse Feesten zo'n band. Ook nog gespot: een zeer simpele en goedkope manier om plastiekbekertjes te verzamelen.
De avond afgesloten met een etentje met vrienden en vroeg onder de wol want vandaag gebruiken we de vrije dag om de campagne verder op poten te zetten.
- login om te reageren














