Wondelgem groeit en verjongt. Steeds meer jonge gezinnen vinden hun weg naar dit stukje Gent. De nieuwe woonwijken in Wondelgem zijn daar niet vreemd aan. De afgelopen tien jaar gebeurde het meermaals dat er tot 100 kinderen per schooljaar geweigerd moesten worden.
Na de opening van het nieuwe gebouw van school Mariavreugde vorig jaar, is nu de eerste steen gelegd voor de uitbreiding van school De Regenboog. Eens de nieuwbouwwerken afgerond zullen zijn, gaat de school naar een maximumcapaciteit van 500 plaatsen. Dit is een verdubbeling ten opzichte van de huidige capaciteit.
"Het is een open school die belang hecht aan persoonlijke contacten en zijn leerlingen opvoedt tot kritische burgers". - Elke Decruynaere, schepen van Onderwijs
Zo hebben de leerlingen onlangs met succes nog gestreden voor het behoud van hun boom op hun groene en avontuurlijke speelplaats, een pareltje binnen de stedelijke scholen.
Het doet de schepen dan ook plezier dat deze school verder kan groeien en bloeien!